Szynszylowe kalendarze 2020

Wkrótce kończy się rok 2019 a zaczyna 2020. Czas więc zaopatrzyć się w kalendarze!

Tym razem kalendarz książkowy jest jeszcze bardziej „wasz” niż poprzedni. Dlaczego? Opr ócz tego, że zdobić go będą zdjęcia waszych pięknych szynszyli, to również ich portrety!  Ilustratorka Katarzyna Trębarczyk kalendarza poprosiła członków naszej grupy „Szynszylowe ABC” o zdjęcia, na podstawie których mogła stworzyć rysunki. Tak dużego odzewu nikt się nie spodziewał – za co jeszcze raz bardzo dziękujemy! Poniżej możecie zobaczyć jedną z grafik, która powstała dzięki wam.

Format A5, oprawa miękka, 141 stron, kalendarium kwartalne na 4 stronach, kalendarium tygodniowe na stronę, 18 kolorowych zdjęć na 12 stronach, 21 rysunków wykonanych ręcznie ołówkiem, tabela wagi szynszyli, porady i ciekawostki, miejsca na wpisywanie notatek i listy zakupów dla szynszyli, spis polecanych lekarzy weterynarii, spis polecanych sklepów z artykułami dla szynszyli i piękna okładka autorstwa Obłok Magellana.

Mając na uwadze wasze prośby, postanowiliśmy również stworzyć kalendarz ścienny (format A3) na 2020 rok dostępny dla każdego (przypominamy: na rok 2019 powstała limitowana edycja) i pasujący wizualnie do kalendarza książkowego. Dla odmiany, w kalendarzu ściennym będziecie mogli znaleźć zdjęcia szynszyli członków SMSM, Okładkę może zobaczyć poniżej.

Zbieramy zapisy zarówno na kalendarze książkowe, jak i ścienne (a może oba? 😀 ). Zainteresowanych zapraszamy do napisania wiadomości prywatnej na naszym fanpage’u

.js" >